UA-137729712-1SZKOLENIA MEDIALNE – AGM Consulting

SZKOLENIA MEDIALNE

Szkolenia medialne, czyli uczymy jak mówić

Kontakt z dziennikarzem bywa paraliżujący nawet dla doświadczonych samorządowców, menedżerów i marketingowców. Tymczasem od tego, co i jak powiemy często zależy wizerunek reputacja nasza oraz organizacji, którą reprezentujemy. By ułatwić nawiązywanie relacji z dziennikarzami, nauczyć się odpowiadać nawet na niewygodne pytania, proponujemy udział w warsztatach z zakresu kontaktów z mediami. Nasz trening medialny pozwala poznać specyfikę różnych rodzajów mediów i współpracy z ich dziennikarzami,

ograniczyć stres związany z wystąpieniami publicznymi i skutecznie korzystać z ochrony, jaką daje prawo prasowe. Uczymy, jak zachować się przed kamerą, jak przygotować atrakcyjny komunikat prasowy, jak zorganizować konferencję prasową i wzbudzić zainteresowanie mediów. Podpowiadamy, jak kreować swój wizerunek w mediach i radzić sobie w sytuacjach kryzysowych.

Osobom zainteresowanym zgłębianiem zasad współpracy z mediami proponujemy:

  • konsultacje indywidualne
  • szkolenia zamknięte realizowane u klienta (maksymalnie 7 osób)
  • szkolenia otwarte
  • praktyczne wsparcie wdrożeniowe osób odpowiadających za komunikację z mediami
Przekazujemy praktyczne umiejętności, a nie tylko teorię. Mamy bogate doświadczenie wyniesione z pracy w różnych rodzajach mediów, public relations, czy rzecznictwie prasowym. Wiemy, czego oczekują dziennikarze i jak z nimi rozmawiać.