UA-137729712-1MEDIA RELATIONS – AGM Consulting

MEDIA RELATIONS

Media relations, czyli bądź w kontakcie

Utrzymywanie relacji z mediami to znacznie więcej niż wysłanie e-maila na ogólną skrzynkę pocztową wybranej redakcji. To sztuka umiejętnego łączenia zainteresowań mediów i poszczególnych dziennikarzy z potrzebami naszych klientów. By efektywnie realizować te zadania, niezbędna jest bardzo dobra znajomość mediów i ich odbiorców oraz osobiste relacje z dziennikarzami. Wiedzę tę gromadzimy już od kilkunastu lat, tyle samo czasu budujemy indywidualne relacje z dziennikarzami prasy, radia, telewizji czy portali internetowych.

Nie działamy na oślep. Starannie dobieramy media i formy komunikacji, by możliwie najpełniej odpowiedzieć na oczekiwania naszych klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sposób w jaki media prezentują produkty, usługi czy organizacje w dużym stopniu wpływa na ich wizerunek, rozpoznawalność marki, wartość sprzedaży, czy postrzeganie lidera organizacji.

Pomagając naszym klientom wykorzystać możliwości, jakie daje współpraca z mediami:

  • tworzymy profesjonalne i atrakcyjne komunikaty prasowe oraz zajmujemy się ich dystrybucją,
  • organizujemy indywidualne spotkania z dziennikarzami, śniadania prasowe, briefingi i konferencje prasowe,
  • przygotowujemy propozycje odpowiedzi na zapytania mediów,
  • kreujemy ekspertów, dzięki wspieraniu ich aktywności medialnej.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wyniesionemu z pracy w mediach i współpracy z nimi świadczymy wysokiej klasy usługi, dla wymagających klientów.