UA-137729712-1CUSTOM PUBLISHING – AGM Consulting

CUSTOM PUBLISHING

Czasopisma firmowe i samorządowe – pisać, by chcieli czytać

Utrzymywanie relacji z pracownikami, kontrahentami i klientami to podstawa każdego dobrze zorganizowanego biznesu. Relacje te tworzyć można na wiele sposobów. Jednym z najskuteczniejszych są wydawnictwa typu custom publishing, a więc specjalnie zaprojektowane publikacje, których celem jest w zależności od potrzeb budowanie marki, pozyskiwanie klientów, czy wzmacnianie ich lojalności. Wydawnictwa tego typu służą także komunikacji wewnętrznej z pracownikami czy współpracownikami. Dobrze zaprojektowane publikacje informują, motywują, edukują i integrują pracowników firmy. Służą także celom marketingowym i public relations.

Coraz większą popularnością cieszą się także publikacje wydawane przez samorządy lokalne, które za ich pośrednictwem kształtują swój wizerunek i komunikują się z mieszkańcami. Główną siłą takich wydawnictw jest ich oryginalność, gdyż zawsze są dostosowane do potrzeb klienta. Umieszczony w nich przekaz marketingowy jest skuteczny, gdyż umieszczony jest pośród dopasowanej tematycznie i atrakcyjnej dla czytelnika treści. Dobrze zaprojektowany magazyn nigdy nie będzie nachalną tubą propagandową, a wiarygodnym źródłem informacji, a dobrze zaplanowany sposób dystrybucji zapewni dotarcie do pożądanej, starannie wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Specjalizujmy się w kompleksowym przygotowywaniu drukowanych publikacji typu custom publishing

oraz czasopism i biuletynów samorządowych. Przygotowujemy też newslettery i treści stosowane w content marketingu. Tworzymy je dla:
  • samorządów
  • instytucji publicznych
  • partii politycznych
  • biznesu
  • stowarzyszeń i organizacji społecznych.
Dla naszych klientów przygotowujemy koncepcje pisma, jego layout, spiegiel, przygotowujemy i redagujemy teksty, wykonujemy fotografie i zajmujemy się ich obróbką, składem komputerowym całości, a nawet kolportażem. Wszystko z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta.